Abonament Legimi dostępny na Kindle

ligi_781x374

Niemożliwe stało się możliwe!, ucieszył się jeden z blogerów na wieść, że posiadacze najpopularniejszej marki czytników e-booków zyskają dostęp do abonamentu Legimi, największej tego typu bazy książek elektronicznych w Polsce.

Nic dziwnego – liczba posiadaczy urządzeń marki Kindle szacowana jest na trzysta tysięcy, co stanowi ponad dwie trzecie wszystkich czytników w Polsce. Subskrypcja Legimi na Kindle oznacza dostęp do ponad 7000 tytułów, wśród nich takich hitów ostatnich miesięcy, jak najnowsza część sagi „Millennium” Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagerkrantza, Wilcze leże Andrzeja Pilipiuka czy Zapisane w wodzie Pauli Hawkins, autorki bestsellerowej Dziewczyny z pociągu (także dostępnej w ofercie). Są także tytuły nagradzane – m.in. Nike 2017 (Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka Cezarego Łazarewicza) oraz książki tegorocznego Noblisty Kazuo Ishiguro. Katalog z każdym dniem poszerzany jest o kolejne cenione przez czytelników tytuły.

Zrzut ekranu (18)_781x294

Przypomnijmy, że w ramach abonamentu Legimi czytelnicy mogą korzystać z dowolnych tytułów, dostępnych w ramach wybranego pakietu, płacąc stałą miesięczną kwotę.

W ramach wykupionego pakietu użytkownik Kindle może korzystać także z trzech dodatkowych urządzeń (smartfon, tablet, komputer) z nielimitowanym dostępem do całego katalogu abonamentowego (ponad 20 000 ebooków i audiobooków).

Z Kindle skorzystają też subskrybenci w ofertach operatorów komórkowych (Play, T-Mobile, Plus). Wyłączeni z niej będą natomiast (przynajmniej w okresie kilku najbliższych miesięcy) posiadacze pakietów bibliotecznych.

W celu skorzystania z subskrypcji na Kindle konieczne jest pobranie aplikacji Legimi na komputer. Na start dostępna jest wersja dla oprogramowania Windows, a w ciągu kilku tygodni planowane jest przygotowanie wersji na Mac OS. Synchronizacja konta Legimi z Kindle konieczna będzie raz na miesiąc (w wypadku braku synchronizacji nie będzie możliwe dalsze otwieranie plików z ebookami).

Szczegóły na stronie internetowej:    www.legimi.pl

 

TEKST PROMOCYJNY

Comments
  1. Anna Dąbrowska